Přejít na hlavní obsah

KUTNAK AUTOMOTIVE DISTRIBUTOREM MITSUBISHI ELECTRIC

Kutnak Automotive distributorem Mitsubishi Electric
Kutnak Automotive distributorem dílů Mitsubishi Electric

Obě společnosti dělí vzdušná vzdálenost asi 8.976 km. I přesto nás něco pojí dohromady. Málokdo ví, že obě firmy mají dlouholetou tradici, a také že byly založeny mladými ambiciózními muži. Kutnak Automotive byl založen roku 1939 a Mitsubishi Electric již roku 1870. Základem businessu je automotive, a i proto byla nasnadě naše budoucí spolupráce v tomto oboru.

Výzva! Inovace! Zlepšování!

Podobná historie vývoje společností, podobné filozofie, podobné a doplňující se zaměření. To vše bylo důležitými milníky spolupráce, která trvá již 4 roky. 4 roky dodáváme originální náhradní díly a vybavení Mitsubishi Electric pro automobilový průmysl do celé střední i východní Evropy, Afriky i na Dálný Východ. 

Žádné napodobeniny dílů!

Chceme do vašich aut jen to nejlepší a nejmodernější. Proto vám dodáváme jen spolehlivé elektrické komponenty nejvyšší kvality. Originální díly Mitsubishi Electric, které nabízíme, slouží pro výměnu a opravu dílů aut mnoha světových značek aut

Mitsubishi Electric díly
Mitsubishi Electric díly pouze v originálním balení

Elektrické komponenty Mitsubishi Electric spolehlivě odolávají náročným klimatickým podmínkám. 

Auta s elektronickými komponenty Mitsubishi Electric bez problému fungují v extrémních mrazech (např. Rusko, Švédsko aj.) i v pouštním podnebí s vysokými teplotami (Saudská Arábie, Bahrajn apod.).

Kvalitní elektronické součástky se postarají o pohodlnější, bezpečnější a ekologičtější jízdu.